Ünlü Trader SHIB Coin İçin ‘Evet’ Dedi! Yapay Zeka Ne Diyor?

Piyasa oyuncuları, kripto paraları erken benimseyen birisi olarak Davinci Jeremie’yi yakında takip ediyor. Jeremie, meme coin Shiba Inu’nun (SHIB Coin) yatırımcıların portföylerine değerli bir katkı olduğunu düşünüyor. Yapay zeka Nisan sonu için SHIB’in fiyatını tahmin ediyor!

Portföye SHIB eklemek mantıklı mı?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto para piyasasının büyük bir kısmı yükseliş döneminden geçiyor. Bazı tokenler tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH’ler) yakın işlem görüyor. Bu arada, popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB Coin) da gücünü gösteriyor. Yatırımcılar ve tradelar SHIB’in iyi bir yatırım olup olmadığını merak ediyor.

Bazı takipçileri, erken bir Bitcoin yatırımcısı Davinci Jeremie’ye de bu soruyu sordular. Bir takipçisi, Jeremie’ye SHIB satın almaları gerekip gerekmediğini sordu. Jeremie isebu soruya olumlu yanıt verdi. Böylece, onları bunu yapmaya teşvik etti. Jeremie’nin SHIB’yi desteklemesi, fiyatının yükselmesini beklediğini gösteriyor. Bazı yatırımcılara göre, Bitcoin topluluğunda etkili bir figür olarak Jeremie’nin bakış açısı önem taşıyor. Dolayısıyla, bu cevabının SHIB’ye olan ilginin ve talebin artmasına katkıda sağlaması mümkün.

Yapay zeka, 30 Nisan için SHIB Coin fiyatını tahmin ediyor

Bu arada, yapay zeka SHIB’in yakın gelecekte daha fazla ilerleme kaydedeceğini öngörüyor. SHIB, yılın başından bu yana fiyatını yaklaşık %180 oranında artırmayı başardı. Bu artışın büyük bir kısmı %35 gibi etkileyici bir ilerleme kaydettiği geçen ay gerçekleşti. Ancak son dönemdeki fiyat hareketi yavaşlama belirtileri gösteriyor. Gelecekteki performansı açısından kripto analiz ve tahmin platformu Price Predictions’a başvurduk. Yapay zeka, 30 Nisan’a kadar SHIB’in potansiyel olarak 0,00003 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu da SHIB Coin için mütevazı bir büyüme anlamına geliyor.

SHIB Coin fiyat tahmini 30 günlük grafik. Kaynak: PricePredictions

Price Predictions, tahmininde Bollinger Bantları (BB), göreceli güç endeksi (RSI), hareketli ağırlıklı ortalama (MWA) ve bazı önemli göstergeleri kullanıyor. Bu tahmin gerçekleşirse, SHIB’in yazı sırasındaki fiyatından %3,38’lik çok mütevazı bir kazancı temsil edecek.

SHIB Coin fiyat analizi

Meme coin’i mevcut durumda 0,00002902 dolardan işlem görüyordu. Böylece, gün içinde %4,19’luk bir düşüş kaydetti. Ancak yine de geçen hafta boyunca %3,98 ilerledi. Aylık grafiğine ise değerine %34,95 ekledi. Dahası, son verilere göre bu yıl %181,06 yükseliş gördü.

SHIB fiyatı 30 günlük grafik.

Bu arada, yukarıdaki fiyat değişiklikleri ve olumlu tahminler, SHIB ağında, özellikle de SHIB yakma izleyicisi Shibburn’ün 1 Nisan tarihli verilerine göre Mart ayında %2.330’un üzerinde artış gösteren fazla tokenlerinin yakılması açısından artan faaliyet zemininde gerçekleşiyor.

Mart ayında SHIB yanma oranı. Kaynak: Shibburn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x